Etkinlikler

KAYNAK TEKNOLOJİSİ 13. ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ

KAYNAK TEKNOLOJİSİ 13. ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ ÖN DUYURUSU

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına Ankara Şubesi sekreteryalığında düzenlenecek olan ‘Kaynak Teknolojisi 13. Ulusal Kongre ve Sergisi’ 17-18 Kasım 2023 (Cuma-Cumartesi) tarihlerinde Ankara`da gerçekleştirilecektir.

`Kaynak Teknolojisi 13. Ulusal Kongre ve Sergisi` etkinliğinin ana temaları; Ülkemizde ve Dünyada Kaynaklı İmalat Sektörünün Yönü ve Gelişimi, Kaynaklı İmalatta Kalite Kontrol Faaliyetleri, Kaynaklı İmalat Sektörünün, Türkiye’deki Örgütlenme ve Liyakat Sorunları, Kaynaklı İmalatta Enerji ve Maliyet Kontrolü, Kaynaklı İmalatta İSG’nin Yeri ve Önemi olarak belirlenmiş olup, ilgili konular özelinde yeni teknolojik gelişmelerin uygulamaya geçirilmesi, endüstrinin talepleri, yaşanan sorunlar ve olası çözüm önerilerinin ortaya konulduğu bir tartışma ortamı oluşturulması hedeflenmektedir.

‘Kaynak Teknolojisi 13. Ulusal Kongre ve Sergisi’ etkinliğimizde bildiri sunabilir, delege olarak katılım sağlayabilir, destekleyen kuruluşlar içerisinde yer alabilir veya etkinliğimize sponsor olabilirsiniz. İki gün boyunca devam edecek Kongre kapsamında önde gelen sektör firmaları sergimizde yer alacak olup, sizler de sergimizde yer alarak firmanızı ve ürünlerinizi tanıtma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki kongremiz hakkında bilgiye https://www.mmo.org.tr/etkinlik/12-kaynak-teknolojisi-ulusal-kongre-ve-sergisi linkinden ulaşabilirsiniz.

Kayıt ve Bilgi için: kaynakkongresi@mmo.org.tr / 0535 701 2307

Online Başvurular için: https://www.kemm.org.tr/online-basvuru.html